istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Професор Андрій Манжула долучився до видання монографії

Професор кафедри права та правоохоронної діяльності, доктор юридичних наук, професор Андрій Манжула спільно з іншими вченими-адміністративістами підготували  колективну монографію «Адміністративне право та адміністративний процес України в умовах воєнного стану».

У монографії подано розширений авторський курс адміністративного права та адміністративного процесу України в умовах воєнного стану. За основу взято теоретичні положення та практику публічної адміністрації, що відповідає цінностям людиноцентристської теорії.

Монографія може бути корисною для посадових осіб адміністративних органів, які ведуть бойові дії, несуть службу в умовах воєнного стану, студентів, викладачів, науковців, народних депутатів, суддів, волонтерів.