istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Круглий стіл з магістрами-випускниками

В період складання Державних екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт викладачі кафедри історії України та всесвітньої історії разом із магістрами-випускниками провели Круглий стіл, де обговорили освітньо-професійну програму “Середня освіта (Історія, Правознавство)”, за якою вчились магістранти.

Випускники висловили свої думки, зауваження та пропозиції щодо удосконалення Програми та окремих її предметів. Зокрема, ними запропоновано у перелік вибіркових дисциплін додати навчальні предмети із поглибленим вивченням окремих тем, які сьогодні є актуальними. Магістранти запропонували у майбутньому ввести предмет “Англійська мова для наукових досліджень“. Відбулась дискусія щодо висвітлення окремих тем історичних та правознавчих дисциплін та послідовності практикумів та практики у розкладі навчального процесу. Всі зауваження та пропозиції магістрантів розробниками Програми були проаналізовані, внесені певні зміни у робочі програми дисциплін, опрацьовуються рекомендації щодо внесення змін в освітньо-професійну програму.