istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Повсякденне життя стародавніх цивілізацій

Для студентів другого курсу, які обрали дисципліну “Повсякденне життя стародавніх цивілізацій” (викладач - канд. іст. наук, доцент Пономаренко Л.В.), історичні процеси давніх часів доповнюються конкретикою життя суспільства перших цивілізацій світу.

Вони знайомляться зі стародавньою модою, прикрасами, косметичними засобами, харчуванням, теоретичними розробками та практичною медициною, ідеологічними уявленнями та першими масовими організаціями святкувань на честь божеств, розвагами у повсякденному житті дітей і дорослих. Програма курсу побудована таким чином, щоб студенти могли реалізувати всі свої теоретичні знання, уподобання та на практиці представити результати своєї діяльності. Кожне заняття має проблемне питання для обговорення, де студенти висловлюють свою власну думку та дискутують щодо окремих положень. Персональна зацікавленість темою передбачає вибір доповідей, які готуються із презентаціями. Окремою частиною є практична реалізація. Сьогоднішні другокурсники представляли одяг Стародавньої Індії (сарі), Стародавньої Греції (хітон) та Стародавнього Риму (тога). Технологія одягання викликала неабиякий інтерес та емоційно занурила студентів у далекі тисячоліття, де такий одяг був на вершині моди.