istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Робоча зустріч із оптимізації виконання ОНП 032 Історія та археологія

Відбулася робоча зустріч гаранта та групи забезпечення Освітньо наукової програми  032 Історія та археологія, що виконується в Університеті, із запрошеними науковими керівниками та здобувачами третього освітньо-наукового рівня вищої освіти з приводу ознайомлення з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 2023 року № 502 «Зміни що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та атестації здобувачів наукових ступенів».

За результатами зустрічі розроблено заходи стосовно оптимізації діяльності групи забезпечення Програми, роботи наукових керівників, дотримання здобувачами умов виконання освітньої та наукової складових ОНП упродовж терміну навчання в аспірантурі.
Ініційовано внесення змін до проекту Освітньо наукової програми 032 Історія та археологія на 2024-2025 навчальний рік, акредитованої Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти, яка реалізується нині в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка.