istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Від теорії до практики

Минулого тижня відбулась презентація результатів навчальної соціологічної практики студентів та студенток факультету історії, бізнес-освіти та права. Підготовка до навчальної соціологічної практики, після успішно засвоєних теоретичних дисциплін, відбувалась в межах роботи наукового гуртка “Соціологічна лабораторія” під керівництвом доцента Клюєнко Е.О., де студенти та студентки мали визначитися із темами дослідницьких програм.

Було обрано наступні теми: "Ставлення студентів до обмежень прав і свобод під час воєнного стану", “Ставлення студентів щодо вступу України до НАТО”, “Ставлення студентів щодо вступу України до ЄС до та після повномасштабного вторгнення”, “Думки студентів щодо перспектив свого життя у воєнний і післявоєнний час в Україні”. Майбутні бакалаври політоги оволоділи основами методології та методики соціологічного опитування, що дає змогу професійно, науково обгрунтовано аналізувати і пояснювати різноманітні політичні  явища.