istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Студенти-історики відвідали Державний архів Кіровоградської області

3 листопада 2023 року відбулася тематична екскурсія «Документи фонду Єлисаветградської міської управи як джерельна база проведення генеалогічних досліджень»

Під час зустрічі студентів ознайомили з особливостями приміщення призначеного для зберігання архівних фондів.

Співробітники Державного архіву Кіровоградської області Тетяна Гончарова, Дмитро Кобзар та Сергій Юрченко висвітили основні етапи пошуку, відбору та обробки генеалогічного матеріалу. Ознайомили відвідувачів з комплексом джерел, що містить інформацію про громадянський стан людини (народження, хрещення, вінчання тощо).

Також першокурсники мали можливість самостійно здійснити пошукову роботу та віднайти в матеріалах експозиції актові записи про народження Марка Кропивницького, Володимира Винниченка та Івана Тобілевича.