istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Здобувачі ОП «Право» активні учасники тренінгу

Здобувачі ОП «Право» активні учасники тренінгу "Ораторська майстерність: самопрезентація на співбесіді"

11 жовтня 2023 року здобувачі освітніх програм «Право» та «Правоохоронна діяльність» факультету історії, бізнес-освіти та права ЦДУ ім. В. Винниченка взяли участь у тренінгу «Ораторська майстерність: самопрезентація на співбесіді». Захід проходив в рамках Проєкту "ВільноХаб: працевлаштування", який втілюється в межах програми «Мріємо та діємо» за фінансової підтримки USAID Ukraine - USAID Україна та виконується IREX in Ukraine.

Менторами тренінгу виступили співробітники Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка Світлана Горячова та Наталія Бондар

Коучі запропонували учасникам тренінгу п’ять вправ, які розвивають вміння імпровізувати та швидко пригадувати інформацію, закріплюють корисні шаблони поведінки й формують позитивні установки. Отримані практичні навички мають допомогти здобувачам ефективно презентувати себе, зокрема під час працевлаштування.

Отримавши цінний досвід та позитивні враження від тренінгу, учасники жваво ділилися своїми враженнями.