istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Викладачі-історики та бібліотека готові до нового навчального року

Новий навчальний 2023-2024 рік викладачі кафедри історії України та всесвітньої історії розпочали з ознайомленням із оновленим відділом обслуговування студентів, аспірантів і викладачів факультету історії, бізнес-освіти та права у приміщенні нової бібліотеки. Екскурсію провела директор бібліотеки О.А. Шульга.

Вона розповіла про сучасні методи роботи бібліотекарів із використанням комп’ютерних технологій, продемонструвала зали абонементу, читальний зал для істориків, люб’язно надала доступ до фондів, де зберігається наукова історична література, повідомила про необхідність для викладачів розміщувати власні наукові розробки, статті, праці та іншу друковану продукцію в інституційному репозитарію. Викладачі змогли наочно побачити систематизовані за напрямками, предметами новітню наукову, навчально-методичну та джерелознавчу літературу з навчальних дисциплін, які вони викладають, ознайомитися з каталогами бібліотеки. Після проведеної екскурсії викладачі, студенти-бакалаври, магістри, аспіранти можуть бути впевненими, що в новому навчальному році бібліотекари на високому рівні здатні задовольнити різноманітні культурно-світоглядні, історичні запити найвибагливішого читача на основі широкого доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів.

Інформація подана О.М. Марченком,
доцентом кафедри історії України та всесвітньої історії