istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Студенка факультету історії, бізнес-освіти та права отримала диплом ІІ ступеня за перемогу у конкурсі наукових робіт у номінації «Проблеми теорії та практики в правоохоронній діяльності»

Студентка другого курсу освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Гоменюк Вікторія взяла участь у конкурсі наукових робіт малої форми серед здобувачів вищої освіти, за результатами якого  отримала Диплом ІІ ступеня у номінації «Проблеми теорії та практики в правоохоронній діяльності».

Конкурс організовано та проведено Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України в рамках засідання п’ятої постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання судово-експертної та правоохоронної діяльності». Одним із завдань конкурсу наукових робіт є підтримка високого рівня якості наукових досліджень здобувачів вищої освіти, пов’язаних із майбутньою професійною діяльністю.

Тож вітаємо Вікторію та її наукового керівника – доцентку кафедри права та правоохоронної діяльності Максименко Наталію з отриманими науковими досягненнями та бажаємо творчого натхнення й нових наукових звершень!