istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

День відкритих дверей Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України

03 липня 2023 року здобувачі освітніх програм «Право», «Правоохоронна діяльність», студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de lex» взяли участь у заході, який проводило Кропивницьке відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України з нагоди 110-річниці його заснування.

Студенти ознайомились з роботою експертиз, які проводяться на базі Кропивницького відділення КНДІСЕ, такі як авто-транспортна, трасологічна, комп'ютерно-технологічна, почеркознавча, документальна, отримали інформацію про їх особливості під час воєнного стану.

Крім того, був показаний приклад роботи поліграфа та його результати.

Слухачі проявили зацікавленість, задавали багато питань.