istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Археологічна практика 2023

Протягом 19-30 червня 2023 року студенти першого курсу, майбутні історики пройшли свою першу – археологічну практику. Базою для набуття важливих навичок археологічних досліджень стали Археологічний музей імені Нінель Бокій та Кіровоградський обласний краєзнавчий музей.

Під час занять студенти опанували засади методики польової археології, нормативну базу щодо функціонування музейних закладів та збереження археологічних колекцій, навчилися формувати описи музейних предметів,  практикувалися фотографувати артефакти, вивчали польові щоденники та звіти, вперше провели власну екскурсію в Археологічному музеї імені Нінель Бокій.

Також дві команди студентів відвідали Музейну кімнату археологічних і краєзнавчих досліджень Новомиргородщини, де познайомилися з археологом – Петром Івановичем Озеровим.  Під час спілкування дослідник не лише окреслив найцікавіші сторінки історії регіону, а й розповів про власний досвід вивчення, порятунку та популяризації археологічної спадщини України.

Попереду наших істориків чекають ще три роки навчання, тож упевненні – незабаром набуті знання стануть в нагоді в археологічній експедиції.