istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Підбито підсумки всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність»

На базі Національного університету «Чернігівська політехніка» галузевою конкурсною комісією визначено результати ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність».

Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії щодо підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інтелектуальна власність» у 2022/2023 н.р. було нагороджено студенток факультету історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Диплом ІІІ ступеня отримали Бліндовська Анастасія Леонідівна та Гоменюк Вікторія Тимофіївна — здобувачі ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за наукову роботу на тему «Правове регулювання географічних зазначень в умовах інтеграції України до Європейського Союзу». Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Трошкіна Катерина Євгенівна.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!