istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

До реалізації ОНП Історія та археологія долучаються стейкхолдери

На основі залучення фондів Державного архіву Кіровоградської області 4 квітня відбулося практичне заняття здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ЦДУ ім. В. Винниченка ОНП «Історія та археологія». Вивчалася тема «Архівна база дослідження історії Центральноукраїнського регіону доби Другої світової війни». Організували та провели навчання гарант ОНП професор О. А. Житков, доцент випускової кафедри історії України та всесвітньої історії О. В. Чорний та директор Державного архіву Кіровоградської області Л. В. Маренець.

Держаний архів є давнім й надійним партнером науковців факультету історії, бізнес-освіти та права. Співпраця університету та держустанови у 2023 році закріплена Угодою, у якій визначалися пріоритети спільної діяльності – проведення наукових заходів, стажування, обмін досвідом, видавнича діяльність, врешті, працевлаштування випускників нашого ЗВО.