istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

ЦДУ став організатором Всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації з права

У рамках співпраці ЦДУ з Центром українсько-європейського наукового співробітництва проводиться Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Сучасні аспекти й актуальні підходи у навчанні, викладанні й дослідженні державно-правових дисциплін».

Членами організаційного комітету стали Є. Ю. Соболь, доктор юридичних наук, професор, ректор ЦДУ; Л. Т. Рябовол, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри права та правоохоронної діяльності ЦДУ; Т. М. Мілова, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права та правоохоронної діяльності ЦДУ; К. Є. Трошкіна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності ЦДУ.

Підвищення кваліфікації спрямоване на розвиток академічної кваліфікації, загальних і професійних компетентностей науково-педагогічних працівників для забезпечення ними навчання й викладання державно-правових дисциплін на високому науково-теоретичному й методичному рівнях. Програма підвищення кваліфікації розроблена з урахуванням новітніх наукових досягнень загальнотеоретичної юриспруденції, конституційного права України та зарубіжних країн, адміністративного права.

У рамках заходу проведено три онлайн-лекції: «Методологія дослідження та методика навчання й викладання державно-правових дисциплін: сучасні тенденції» (лектор Л. Т. Рябовол); «Розвиток інституту прав людини як основа становлення сучасного права» (лектор К. Є. Трошкіна); «Інститут конституційної скарги: українські реалії та зарубіжний досвід» (лектор Т. М. Мілова).

Участь у підвищенні кваліфікації беруть науково-педагогічні працівники різних закладів вищої освіти України, які забезпечують викладання державно-правових дисциплін та адміністративного права.

Науковий керівник навчально-наукової лабораторії суспільствознавчої освіти ЦДУ,
доктор педагогічних наук, професор. Л. Т. Рябовол