istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Круглий стіл «Ризька мирна угода 1921 року: шлях до миру чи конфронтації у Східній Європі»

23 березня 2023 року у відділі краєзнавства Обласної наукової універсальної бібліотеки імені Д.І.Чижевського відбувся круглий стіл на тему «Ризька мирна угода 1921 року: шлях до миру чи конфронтації у Східній Європі».

Співорганізаторами заходу виступили кафедра історії України та всесвітньої історії ЦДУ імені Володимира Винниченка та ОУНБ імені Д.І.Чижевського. В обговоренні брали участь викладачі кафедри О.Бабак, О.Чорний, Н.Токар), аспіранти Я.Бевз, К.Москальчук, А.Безшкуренко, працівники Державного архіву Кіровоградської області С.Мілютін, С.Проскурова, Д.Кобзар та співробітники ОУНБ імені Д.Чижевського.