istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Студенти-історики здійснили віртуальну екскурсію до  Центрального державного архіву вищих органів  влади та управління України (ЦДАВО України)

Студенти-історики здійснили віртуальну екскурсію до Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України (ЦДАВО України)

Студенти першого курсу (спеціальність 014.03 Середня освіта (Історія), група ІП22Б-2) відвідали офіційний вебсайт ЦДАВО України.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією архівної установи, довідковим апаратом архіву. Завдяки «Е-ресурсу» отримали доступ до оцифрованих фондів.

Метою заходу було закріплення й поглиблення отриманих теоретичних знань з курсу «Спеціальні історичні дисципліни (з джерелознавством)»; практичне ознайомлення з напрямками та формами роботи архівних установ; набуття навичок роботи з путівниками, описами справ, архівними матеріалами та здійснення самостійного пошуку й відбору архівних документів.