istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Доцент кафедри філософії, політології та психології Едуард Клюєнко взяв участь у телевізійному обговоренні релігійної ситуації в Україні та області

Доцент кафедри філософії, політології та психології, кандидат соціологічних наук Едуард Клюєнко у телевізійному етері разом з начальником управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності обласної військової адміністрації Віталієм Останнім обговорив проблеми, пов'язані із релігійною ситуацією в Україні та області.

Учасники розмови говорили про релігійну ситуацію, спираючись на міжнародні та національні дослідження громадської думки, зокрема на опитування та аналіз релігійної ситуації в області, що були проведені у 2015 та 2021 роках Центральноукраїнською соціологічною лабораторією, очолюваною доцентом Клюєнком.

Крім того, експерти обговорили динаміку падіння прихильників московського патріархату на Кіровоградщині та дали оцінку ймовірних реакцій населення області на заборону московської церкви в Україні, що була прийнята минулого тижня.

Запис етеру