istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Здобувачі освітньої програми «Право» відвідали практичне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» на базі Кіровоградського НДЕКЦ

23 листопада 2022 року здобувачі освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (студенти 4 курсу) факультету історії, бізнес-освіти та права,  під керівництвом професора Гриценка В.Г. відвідали Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, в межах вивчення навчальної дисципліни «Криміналістика», де ознайомились з видами та процесом провадження криміналістичних досліджень на базі НДЕКЦ.

Досвідчені експерти ґрунтовно охарактеризували специфіку та важливість роботи центру в процесі розкриття та досудового розслідування злочинів., з наглядним використанням криміналістичної техніки провели практичне заняття.

За результатом відвідування НДЕКЦ у студентів сформувалось чітке розуміння системи державних експертних установ та особливостей їх функціонування.