istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Вернісаж талантів

15 листопада 2022 року в актовій залі Центральноукраїнського державного університету імені В.Винниченка відбулося знаменне свято – першокурсники факультету історії, бізнес-освіти та права, незважаючи на російсько-українську війну, постійні тривоги, дистанційну форму навчання, підготували для студентів і викладачів факультету чудовий концерт «Вернісаж талантів».

Юні історики й правознавці показали вміння декламувати вірші, показувати мініатюри, співати українських і патріотичних пісень соло і хором, запально танцювати, грати на музичних інструментах (скрипці, гітарі, бандурі). У конкурсі  «Вернісаж талантів» брали активну участь не лише студенти першого курсу, а й старшокурсники. Концерт довів, що щедра українська земля багата на творчі таланти, а наша молодь не тільки розумна, допитлива, душевно щира, а й співоча, танцювальна та весела. Патріотичним запалом та творчими зусиллями студенти факультету історії бізнес-освіти та права кожного дня доводять, що вони на своєму фронті є надійним щитом для нашої держави, а українська культура завдяки їх зусиллям знаходить новий імпульс до розвитку.