istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності взяли участь у роботі конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Останні роки викладачі-юристи факультету історії, бізнес-освіти та права беруть активну участь у роботі конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.

8 листопада 2022 року у м. Кропивницький відповідно до наказу Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) від 18.10.2022 року за № 475/7 «Про утворення конкурсної комісії з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області», відбулося засідання конкурсної комісії на другому етапі конкурсу, який передбачав співбесіду з кандидатами.

До складу конкурсної комісії ввійшов професор кафедри права та правоохоронної діяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктор юридичних наук, професор Кондратенко Віталій Миколайович. Робота комісії була продуктивною, злагодженою та об’єктивною!