istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Незабутня зустріч з «Пітоном Каа»

Ось і пролетів разом з осіннім листям тиждень пропедевтичної практики з історії. Четвертокурсники заочно відвідали школи та заняття з історії, проаналізували дистанційні та відеоуроки, підготували власні розробки уроків та позакласних заходів. Та найбільше вражень студенти отримали від зустрічей із відомими у місті вчителями-методистами.

1

Не всі учні, студенти, навіть вчителі знають, хто ховається під маскою «Пітона Каа» та готує для них захопливі подорожі у минуле на каналі Ютуб. Практиканти отримали унікальну можливість поспілкуватися з цією людиною, випускником нашого факультету, вчителем ЗОШ №34 м. Кропивницького Алєйніковим Ігорем Анатолієвичем. Темою онлайн-зустрічі (відбулась 03.11) обрали «Навіщо потрібні на уроці історії мультимедійні технології?». Ігор Анатолійович одним із перших учителів історії почав використовувати мультимедіа у навчальній діяльності. Він розповів, як усе починалось, як створювались перші презентації та анімації, продемонстрував, як потрібно працювати з окремими додатками. Багатьох студентів цікавило, як використовуються мультимедіа в умовах дистанційного навчання. Учитель провів екскурсію власним сайтом та пояснив можливості подання інформації та перевірки знань учнів. Найбільше ж зацікавлення викликав популярний ресурс на Ютубі «Уроки Пітона Каа». Ігор Анатолійович підкреслював, що створювався він саме для популяризації історії та допомоги вчителям і учням. Нині ж сайт має доволі різноманітних матеріалів – презентацій, відео для підготовки до ЗНО, для самоосвіти. Російськомовний ресурс сприяє донесенню історичної правди, є своєрідним бастіоном у гібридній війні. Зустріч створила доброзичливу атмосферу, адже вчитель спілкувався з майбутніми колегами та старався передати часточку свого багатого досвіду. Практиканти висловили щирі слова вдячності співрозмовнику.