istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Вчимо історію  та закони з вірою в майбутнє!

Вчимо історію та закони з вірою в майбутнє!

Кожен новий день ставить перед нами нові виклики, особливо сьогодні – у важкі для нашої країни часи. Але ми оптимісти, рухаємося вперед, навчаємо і виховуємо нову генерацію лідерів.

Усвідомлюючи усю відповідальність за наше спільне майбутнє, ми продовжуємо роботу в дистанційному режимі. А професійна мотивація пізнавальної діяльності студентів залишається на високому рівні. Під час навчання, дехто без труднощів відкриває нові можливості для себе, а дехто шукає шляхи вчиться та виконувати завдання у новому форматі.

Студентське життя сьогодні – це вчитися бачити і навчатися навіть в темні часи. Викладацьке життя – це невтомна праця незважаючи на всі складнощі та труднощі. Тому в умовах війни концентруємо увагу на навчанні ще з більшою наполегливістю, плануємо, будуємо плани, рішуче діємо та досягаємо успіху.

Тож тримаємо разом освітній фронт. Вчимо історію з вірою в майбутнє!