istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Звітна конференція з навчальної музейної практики

Влітку 2022 року студенти ІV-го курсу спеціальності 014.03 Середня освіта (Історія) проходили музейну практику, метою якої є засвоєння студентами-істориками сучасних методів і форм організації музейної справи та формування у них професійних умінь та навичок необхідних для підготовки та проведення екскурсії. Результати практики були представлені на звітній онлайн-конференції, яка відбулася 18 жовтня 2022 року.

Доповідачі Барабаш А., Макаренко Є., Миценко Є., Підлипна Б. підготували та провели тематичні екскурсії вуличками нашого міста. Гончарова Д. розробила екскурсію селом Злинка Новоукраїнського району Кіровоградської області. Перепьолкіна Д. провела оглядову екскурсію селом Нова Павлівка Кропивницького району Кіровоградської області. Мудрак О. підготувала тематичну, історико-краєзнавчу екскурсію селом Калинівка Кропивницького району Кіровоградської області. Вєтрова Я. розробила оглядову екскурсію селом Михайлівка Олександрівського району Кіровоградської області.

Завдяки умілому застосовуванню новітніх інформаційних технологій, підготовані студентами матеріали можуть бути використані для ознайомлення широкого загалу з визначними місцями, пам'ятниками історії та культури нашого краю.

{gallery}news_2022/10/20-10-13-10{/gallery)