istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

На факультеті історії, бізнес-освіти і права відбулася виставка малюнків українських дітей, що перебувають в Ірландії

Студенти факультету історії, бізнес-освіти та права організували виставку  малюнків українських дітей, родини яких змушені були виїхати до Ірландії після початку повномасштабної війни росії проти нашої Батьківщини.

До студентської ради факультету ці малюнки передала випускниця ліцею «Науковий» 2009 року, нині кандидат історичних наук Олеся Житкова. Вона, зокрема, повідомила, що українці в Ірландії пам'ятають свою Батьківщину та шанують одвічні цінності нашого народу – Свободу й Незалежність. Творчість маленьких українців і україночок, вдячних воїнам ЗСУ за захист від агресора, — це частинка душі України у великій Європі. 24 серпня в багатьох ірландських містах проходили святкові заходи. У місті Корк, другому за величиною в Ірландії,  відбулася українська хода центральними вулицями міста, а згодом — урочистий концерт на декілька сотень глядачів. Українці отримали значну підтримку місцевої громади, яка допомогла організувати ці заходи. Коли демонстранти йшли головною вулицею міста, ірландці скандували "Слава Україні" — і це дуже надихає!

1924