istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

На кафедрі філософії, політології та психології представили результати соціологічного опитування

На прес-конференції в Центральноукраїнському бюро новин доцент кафедри філософії, політології та психології Едуард Клюєнко представив результати проведеного під його керівництвом експертного соціологічного опитування на тему: "Екологічна ситуація та стан здоров'я мешканців Первозванівської територіальної громади".

На території цієї громади знаходиться найбільша діюча уранова шахта в Україні, що зумовлює особливості екології та стану здоров'я мешканців. Завдання дослідження - з'ясувати обізнаність щодо екопроблем та уявлення про їхній вплив на здоров'я мешканців. Кінцева мета - розробка Стратегічного плану розвитку громади у рамках проєкту «Взаємовідповідальність влади, громади та бізнесу за реалізацію екологічної складової стратегічного плану Первозванівської ОТГ», що реалізується Громадською організацією «Флора» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. З результатами дослідження можна ознайомитись переглянувши відео прес-конференції.

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety