istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

На факультеті історії, бізнес-освіти і права відбулася нарада стейкхолдерів

9 вересня 2022 року відбулася консультативна нарада за участі гаранта освітньо-наукової програми «Історія та археологія», доктора історичних наук О.А. Житкова, директора Державного архіву Кіровоградської області Л.В.Маренець, директора Регіонального центру наукових досліджень історії України, заступника голови Кіровоградської обласної організації  Національної спілки краєзнавців України Б.Л. Шевченка, начальника відділу інформації та використання документів обласного архіву Т.В. Гончарової.

Учасники наради констатували, що залучення здобувачів освіти факультету історії, бізнес-освіти та права до організації проведення IХ Регіональної науково-практичної конференції «Радянські голодомори 20–30-х років ХХ століття в Центральній Україні» є важливою складовою практичної реалізації наукового компоненту підготовки фахівців третього (доктор філософії) рівня вищої освіти в університеті імені Володимира Винниченка.

Взаємодія і співпраця зі стейкхолдерами — надзвичайно важлива частина організації освітнього процесу, адже дає можливості удосконалювати та покращувати освітні та наукові програми, визначати пріоритетні напрямки запровадження інновацій у теорії та практиці, забезпечувати належну якість практичної та теоретичної підготовки здобувачів вищої освіти та формування необхідних фахових компетенцій.

IMG