istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Відбулася звітна наукова конференція істориків університету

13 травня 2022 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права відбулась звітна конференція наукового студентського товариства істориків. Захід став підсумком роботи наукових гуртків та проблемних груп кафедри історії України та всесвітньої історії у 2021 – 2022 навчальному році. Його робота була організована у межах двох секцій: «Історії України та методики викладання історії» та «Всесвітньої історії».

Секція «Історії України та методики викладання історії» (керівник доц. Проскурова С.В.) представила 9 доповідей: від археології (Довбня О., Підлипна Б.) до проблем української історії ХХ століття (Перепьолкіна Д., Кобзар Д., Жабко В.) та інноваційних технологій викладання у XXI столітті (Вареха Б., Гаєвський М., Пахолівецький В., Резепа А.).

Секція «Всесвітньої історії» (керівник доц. Бабак О.І.) присвятила свою роботу пам’яті дослідника, декана факультету 2005-2011 рр. –  Віктора Миколайовича Філоретова. У ході роботи було розглянуто 9 доповідей, які охоплюють дискусійні питання історії античного суспільства (Юрченко С., Білоруський Р.), епохи середніх віків (Миценко Є., Бурага В.), нової та новітньої історії (Анненко О., Вєтрова Я., Підлипна Б., Жабко В., Рогов С.).

У конференції брали участь і наукові керівники студентів (доцент Козир І.А., доцент Житков О.А., доцент Бабак О.І., ст. викладач Токар Н.М., доцент Пономаренко Л.В., доцент Проскурова С.В., доцент Марченко О.М., доцент Позднякова І.С. та викладач Панченко К.І.).

Учасниками конференції було узагальнено результати дослідницької роботи студентського товариства факультету, відзначено здобутки молодих науковців та окреслено перспективи діяльності наукових осередків кафедри.