istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Науково-практична конференція “Студентська наука у закладах вищої освіти”

7 грудня 2021 року на факультеті історії, бізнес-освіти та права відбулася науково-практична конференція “Студентська наука у закладах вищої освіти”. Історики третього курсу після вивчення теоретичної частини нормативної дисципліни “Основи наукових досліджень” продемонстрували практичні навички з підготовки наукової доповіді, виголошення її основних положень, а також вміння аргументувати висновки та відповідати на поставлені запитання учасників конференції.

Для доповідей обрали широкий спектр проблем всесвітньої історії: від дослідження раннього християнства, праць Фукидіда та Полібія до вивчення католицьких орденів, середньовічних замків та середньовічної куртуазної літератури. Майбутнім історикам необхідно було детально продумати план свого виступу, зробити акценти на його важливих положеннях, укластися у часі виголошення та відповісти на питання присутніх. На загальну думку, студенти, які брали участь у конференції, із поставленими завданнями справились успішно.