istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Призначення обласної стипендії студенту факультету історії, бізнес-освіти та права

11 листопада відбулося засідання обласної комісії  з питань призначення обласної стипендії студентам закладів вищої, фахової передвищої освіти та учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Студенти продемонстрували на розсуд комісії презентації досягнень.

Під час засідання комісія розглянула матеріали 31 претендента. Стипендії призначили студентам у трьох номінаціях: «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії», «За творчі досягнення», «За спортивні досягнення».

У номінації «За науково-дослідні, освітні досягнення та досягнення у здобутті професії» 3 місце здобув Крушеніцький Владислав Сергійович – студент другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Правоохоронна діяльність» факультету історії, бізнес-освіти та права.

Вітаємо Владислава та бажаємо успіхів в подальших наукових здобутках!