istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

На факультеті історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка 15 квітня 2021 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми національного законодавства». Співорганізаторами конференції стали Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

У роботі конференції брали участь понад 110 учасників. Серед них представники закладів вищої освіти України, науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України (Київ, Харків, Дніпро, Кременчук, Миколаїв, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль та ін.) та Вищої школи економіки, права та медичних наук у м. Кельце імені проф. Є. Ліпінського (Республіка Польща).

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка представляли професорсько-викладацький склад кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права й кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності, здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальностями 081 Право, 014.03 Середня освіта (Історія), другого (магістерського) рівня за спеціальностями 081 Право, 262 Правоохоронна діяльність, третього (освітньо-наукового) рівня за спеціальністю 081 Право.

Робота конференції здійснювалася за наступними напрямами: історія та теорія держави і права; конституційне право; цивільне право і цивільний процес, сімейне право; адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право; кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза, оперативно-розшукова діяльність, міжнародне право.

Результатом проведення наукового заходу стало видання збірника матеріалів Всеукраїнської наукової практичної конференції «Актуальні проблеми національного законодавства» у двох частинах. Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Усім учасникам бажаємо успіхів та запрошуємо до подальшої співпраці!

Інформацію надано кафедрою державно-правових дисциплін
та адміністративного права