istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Вітаємо здобувачів із успішним захистом дисертацій!

26 квітня 2021 р. відбувся захист дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «081 Право» аспірантами кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права:

Корнійченко Анастасії Олександрівни на тему «Адміністративно-правовий механізм запобігання булінгу в Україні» (науковий керівник - Соболь Євген Юрійович, доктор юридичних наук, професор, завідувач кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права);

- Назарука Сергія Леонідовича на тему «Адміністративно-правове забезпечення діяльності прокуратури України та провідних країн Європейського Союзу: порівняльне дослідження» (науковий керівник - Окопник Олена Миколаївна, кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності).

Членами спеціалізованих вчених рад стали представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (Настюк Василь Якович, доктор юридичних наук, професор; Шаповал Роман Володимирович, доктор юридичних наук, професор), Національної академії правових наук України (Гетьман Євген Анатолійович, доктор юридичних наук, професор), Національної академії внутрішніх справ (Дрозд Олексій Юрійович, доктор юридичних наук, професор).

Вітаємо здобувачів із успішним захистом дисертацій! Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра, творчого натхнення та нескінченого потенціалу у реалізації наукових задумів та творчих планів!