istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Нові наукові звершення студентів факультету історії та права

15 квітня 2021 року на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за допомогою дистанційних технологій відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Транспортні технології» 2020-2021 рр. (за спеціальністю «Транспортне право»).

Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Університет Матея Бела (Словаччина), Інститут технологій і бізнесу (Чехія), Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія), Барановицький державний університет (Білорусь), Євразійський університет імені Л.Н. Гумільова (Казахстан), Карагандинський державний індустріальний університет (Казахстан), Алітус Коледж Університету прикладних наук (Литва), Люблінська політехніка (Польща), Вроцлавський економічний університет (Польща).

Метою конкурсу є активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.

Для участі в конкурсі надійшло близько 60 студентських наукових робіт із 28 закладів вищої освіти України.

За результатами участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт Юрченко Олена Геннадіївна, студентка IV курсу бакалаврату факультету історії та права спеціальності «081 Право», посіла 2-ге місце! Вітаємо Олену та її наукового керівника – доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права Соболя Євгена Юрійовича. Бажаємо успіхів та нових перемог!