istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Про співпрацю ЦДПУ з Харківським національним педагогічним університетом ім. Г. С. Сковороди

Навчально-наукова лабораторія суспільствознавчої освіти ЦДПУ вп’яте стала співорганізатором міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін».

20 листопада на базі ХНПУ проходила ХІІ міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства та суспільствознавчих дисциплін». За ініціативи керівника навчально-наукової лабораторії суспільствознавчої освіти, доктора педагогічних наук, професора Л. Т. Рябовол, ЦДПУ вже вп’яте став одним з її співорганізаторів.

У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники Вітебського державного університету імені П. М. Машерова (Білорусь), ХНПУ, ЦДПУ, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», викладачі закладів професійної освіти, вчителі загальноосвітніх шкіл, здобувачі вищої освіти (аспіранти, магістри).

У дистанційному форматі учасники конференції обговорили питання впровадження компетентнісного підходу в освітній процес закладів загальної середньої, професійної та вищої освіти, інтерактивних форм і методів та інформаційно-комунікативних технологій навчання історії, правознавства та громадянської освіти, специфіки роботи учнів та студентів з історичними джерелами та джерелами правової інформації. Відбувся обмін досвідом організації дистанційного навчання. Не було залишено поза увагою питання академічної доброчесності, всі погодилися із тим, що необхідно пропагувати академічну доброчесність серед здобувачів освіти, зокрема щодо недопустимості списування.

Матеріал підготувала Л. Т. Рябовол,
доктор педагогічних наук, професор,