istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Робоча зустріч з питань академічної доброчесності, академічної мобільності та заходів щодо запобігання корупції

11 листопада 2020 року на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за участю науково-педагогічних працівників кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права й кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності, та при участі здобувачів (аспірантів) третього освітньо-наукого рівня за спеціальності 081 Право, із використанням платформи ZOOM, пройшов науковий захід, який був присвячений актуальним питанням академічної доброчесності, проходження науково-педагогічного стажування в рамках академічної мобільності та протидії корупції.

Спікерами та доповідачами стали доктор юридичних наук, професор Соболь Є.Ю., доктор юридичних наук, професор Манжула А.А., кандидат юридичних наук, доцент Сокуренко О.А., кандидат юридичних наук, доцент Окопник О.М., які акцентували увагу на необхідності дотримання академічної доброчесності під час навчання та підготовці дисертаційного дослідження, а також було зазначено, що у рамках інтеграції вищої освіти України в єдиний європейський простір, учасники освітнього процесу (викладачі та аспіранти) мають можливість пройти науково-педагогічне стажування з певної тематики у провідних закладах вищої освіти Європи та отримати відповідні сертифікати за програмою стажування. У контексті наукового заходу було звернуто увагу на недопущення корупційних проявів, уникнення конфлікту інтересів у відповідності з антикорупційного законодавства.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права