istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Взаємодія системи безоплатної правової допомоги та партнерів запорука ефективного надання правової допомоги

10 грудня Крушеніцький Владислав, заступник студентського директора Юридичної клініки «Аrtium De Lex» ЦДПУ ім. В. Винниченка взяв участь у спілкуванні за кавою, організатором якого виступив Кропивницький регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час спілкування заступниця директора центру Олена Шинкарьова поділилася напрацьованим досвідом комадної роботи з партнерами.

На зустріч було запрошено клієнтів Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які поділилися своїми життєвими історіями боротьби за справедливість.

В процесі заходу були напрацьовані нові напрямки співпраці задля захисту прав громадян.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права