istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

ДО СТУДЕНТІВ ПРАВНИКІВ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ БЕЗОПЛАТНОЇ  ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

ДО СТУДЕНТІВ ПРАВНИКІВ ЗАВІТАЛИ ПРЕДСТАВНИКИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Cтуденти-правники факультету історії та права зустрілися з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області.

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області Леонід Кропліс ознайомив студентів з системою правових послуг, що надають центри безоплатної вторинної правової допомоги.

Адвокат Оксана Сьора в ході виступу використовувала приклади з власної практики. На основі аналізу сюжетів з фільмів було акцентовано увагу на те , як незнання свої прав та невикористання можливостей на доступ до правової допомоги може призвести до отримання покарання за злочин який не вчиняв.

Студенти виявили цікавість та мали змогу задавати різні запитання стосовно діяльності системи безоплатної правової допомоги та можливостей проходження практики.

Слід наголосити, що учасники заходу окрім позитивних емоцій та вражень здобули вагомий внесок у свій юридичний багаж знань!

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права