istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Науково-методичний семінар для вчителів суспільствознавчих дисциплін в ЦДПУ

Викладачі факультету історії та права у рамках співпраці з КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (Черткова Н. С., завідувачка науково-методичної лабораторії суспільствознавчих дисциплін та Відіборенко І. В. методист лабораторії) у приміщенні наукової бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка провели науково-методичний семінар «Розвиток громадянської компетентності під час вивчення суспільствознавчих предметів у закладах загальної середньої освіти» для вчителів суспільствознавчих дисциплін міста й області.

Учасники заходу взяли активну участь в обговорені таких питань: Політичний (політологічний) складник змісту курсу «Громадянська освіта» (спікер – Харченко Ю. В., доктор філософських наук, завідуюча кафедри філософії); Історія рідного краю на уроках історії України (спікер – Чорний О. В., кандидат історичних наук, завідувач кафедри історії України); Потенціал суспільствознавчих предметів щодо формування ключових компетентностей НУШ (спікер – Рябовол Л. Т., доктор педагогічних наук, професор кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права).

Інформацію підготувала
науковий керівник навчально-наукової
лабораторії суспільствознавчої освіти,
д. пед. н., професор Рябовол Л. Т.