Subgend

Команда проєкту взяла участь в організації Всеукраїнського конкурсу

Команда проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне взяла активну участь у проведенні Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» на базі нашого університету.

Команда проєкту підбила підсумки його виконання протягом 18 місяців

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне 01 лютого 2023 року виконавцями проєкту – Наталею Пасічник, Катериною Акбаш, Ренатом Ріжняком – організований звіт про «екватор» реалізації проєкту у вигляді проведення наукового семінару перед командою Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень ЦДУ ім. В. Винниченка.

Команда проєкту оприлюднила текст методичних рекомендацій для проведення літньої школи з гендерної рівності

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне виконавцями проєкту – Катериною Акбаш, Наталею Пасічник та Ренатом Ріжняком – організоване видання «Методичних рекомендацій до проведення літньої школи «Тренінг з гендерної рівності» для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти галузі знань 01 Освіта / Педагогіка».

Круглий стіл для викладачів Криворізького педагогічного університету

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне виконавці проєкту – Катерина Акбаш, Наталя Пасічник та Ренат Ріжняк – організували в межах діяльності Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень круглий стіл з викладачами Криворізького державного педагогічного університету на тему «Проєкт «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» – перші результати виконання».

Провели онлайн-заняття з учнями слухачами обласного конкурсу

Відповідно до задач проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне виконавці проєкту – Катерина АкбашНаталя Пасічник та Ренат Ріжняк – організували проведення заняття з гендерної проблематики з учнями, що брали участь в обласному конкурсі.