Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
Subgend

Новини проекту

Рекламні заходи для вчителів і школярів регіону

Рекламні заходи для вчителів і школярів регіону

В рамках проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» були заплановані   рекламні заходи для вчителів старших класів з метою поширення інформації про гендерні стереотипи в шкільних підручниках та навчальному процесі. У кінцевому комплексі матеріалів «Компендіум: комплекс науково-методичних матеріалів за проєктом «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» №101047451» п’ятий розділ містить інформацію для вчителів,  яка буде корисна в їхній професійній діяльності. Презентація цих матеріалів роботи проєкту була представлена для вчителів регіону у 2024/2025 навчальному році під час наступних заходів.

001n

1 травня 2025 року на базі факультету математики, природничих наук та технологій проходив день відкритих дверей на факультеті, куди завітали школярі з вчителями з різних районів Кіровоградської області. У рамках даного заходу декан факультету Андрій Ткачук презентував результати роботи проєкту для абітурієнтів та вчителів, а члени проєктної команди Катерина Акбаш, Наталя Пасічник та Ренат Ріжняк надали відповіді на запитання вчителів та взяли участь в обговоренні проблем гендерної рівності на регіональному рівні.

002

30 квітня 2025 року під час проведення заходів з підвищення кваліфікації вчителів математики професором Ренатом Ріжняком була прочитана лекція на тему «Виконання учнями наукових проєктів з використанням математико-статистичних технологій». Лектор ілюстрував основні теоретичні компоненти лекції матеріалами з комплексу науково-методичних нотаток проєкту. Після лекції Ренат Ріжняк запропонував вчителям практичні вправи на операції з простими та складними гендерними індексами. Відбулося жваве обговорення результатів роботу проєкту. У заході взяли участь 15 вчителів регіону.

003n

В цілому у межах реалізації проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» вдалося ефективно привернути увагу педагогічної спільноти до актуальної проблематики гендерних стереотипів у навчальному процесі. Проведені інформаційно-рекламні заходи протягом всього періоду реалізації проєкту забезпечили широке ознайомлення освітян регіону з науково-методичними матеріалами проєкту. Активна участь членів проєктної команди в обговореннях із педагогами сприяла поглибленню розуміння гендерної проблематики та посиленню потенціалу вчителів у боротьбі з дискримінаційними стереотипами в освіті.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись