Accessibility Tools

pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Відкриття виставки «Сила творчості. Сила захисту»

Відкриття виставки «Сила творчості. Сила захисту»

10 грудня 2024 року в мистецькій резиденції «Хвиля» відбулося відкриття  виставки «Сила творчості. Сила захисту».

Завдяки Сергію Солов'ю, Костянтину Чепурному, Андрію Рошці, Ігору Поповичу, Ярославі Метлінській, В'ячеславу Охріменку, Євгену  Просяніку, Максиму Набоці, Ользі Дуднік-Мельстер ми маємо можливість працювати в теплі й бачити небо, спати ночами та мати плани на завтра...

Дякуємо кожному!
Шануємо кожного!
Олі – вічна пам'ять!
Подяка батькам і низький уклін за синів та дочок.
Слава Україні!

«Сила творчості. Сила захисту» – особливий мистецький проєкт, що об’єднує кваліфікаційні творчі роботи випускників кафедри мистецьких дисциплін, створені до початку повномасштабної війни. Головна її особливість полягає в тому, що автори цих творів сьогодні стоять на захисті України, виконуючи свій обов’язок у лавах Збройних Сил України на різних напрямках фронту.

Ця експозиція є глибоким відображенням подвійної місії художників: з одного боку, вони творять мистецтво, з іншого – захищають нашу свободу та незалежність. Роботи, представлені на виставці, є свідченням їхніх мирних прагнень, любові до життя та глибоких роздумів про сенс буття.

Тематика творів охоплює різні аспекти: мирне життя – пейзажі, натюрморти, сцени з повсякденного життя, які нагадують про світ, що ми всі прагнемо повернути; філософські роздуми про життя – твори, що відображають пошук гармонії, осмислення людського буття та його сенсу; життя міста XIX століття – історичні сцени, сповнені деталей, що занурюють глядача в атмосферу минулого, символізуючи тяглість української культури та історії.

Кожна робота є своєрідним нагадуванням про те, що художники, які нині тримають зброю в руках, завжди залишаються митцями в душі. Вони борються не лише за свою землю, а й за можливість творити вільне мистецтво в незалежній Україні.

Запрошуємо всіх долучитися до виставки, щоб віддати шану та висловити подяку митцям, які сьогодні борються за нашу свободу, та надихнутися їхніми роботами, що стали символом надії, віри та незламності.

Організатор: Кафедра мистецької освіти
Факультет педагогіки, психології та мистецтв
Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка

Місце проведення: локація – мистецька резиденція «Хвиля», двоповерховий корпус Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Кураторка проєкту – доцент кафедри мистецької освіти Лариса Гарбузенко.

Початок роботи виставки10 грудня 2024 року.