istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Майбутнє за молоддю

img 01Чверть століття тому, 2 жовтня 1990 року, у Києві на майдані Незалежності (тоді – площі Жовтневої революції) студенти розбили наметове містечко й оголосили політичне голодування. Більшість становила молодь із Києва, Львова та Дніпропетровська. На їх підтримку почали страйкувати студенти всіх вищих навчальних закладів Києва, а також учні технікумів, ПТУ і старшокласники. Студентські акції протесту, хоча і не такі масові, пройшли і в обласних центрах. На відзначення цієї події на базі факультету історії та права КДПУ ім. В.Винниченка за участю департаменту освіти та науки облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Майбутнє за молоддю».

В обговоренні теми взяли участь студенти факультету історії та права КДПУ ім. В. Винниченка Козаченко Роман з доповіддю на тему «Українська молодь – локомотив українських революцій»  та Кулибаба Олег з історичною довідкою про події мирних акцій протесту 1990 року. Проскурова Світлана Володимирівна, доцент кафедри історії України, підготувала політико-етнологічний аналіз Революції на граніті. Ведучі - кандидат політичних наук, доцент кафедри філософії та політології Стадніченко Руслан Вікторович і студентка 4 курсу факультету історії та права Гребенюк Софія надали слово студентам Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права ім.  М.П. Сая Ченишенко Анні, Михайлик Руслані та Мігалотюку Владиславу. Студенти факультету обслуговування повітряного руху КЛА НАУ Цебадзе Раті, Шкуратова Дарія, Зозуля Віталій розповіли про участь студентів КЛА НАУ у волонтерському русі. На засіданні були присутні студенти КНТУ та  представники обласних громадських організацій, які взяли активну участь у обговорені актуальних питань щодо ролі молоді  в державотворчих процесах в Україні.

Інформація надана факультетом історії та права