istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Windows

Подорожні, що блукали коридором перед 22-ою аудиторією старого корпусу КДПУ в обідню пору 18 квітня поточного року були немало здивовані, помітивши «вікна», що зяяли у стінах.

Ці шибки виглядали досить незвично – були невеличкими, трохи неохайними та дещо… ностальгічними.  Ностальгічними, бо крізь кожну з них проглядав власний, особливий світ – крихкий пейзаж, позаземний шматочок мікроскопічного світу під ногами чи  уламок чиєїсь біографії – портрет. Всі ці світлини (а йдеться саме про них), а ще безліч картин, тканих рушників та навіть дерев’яна скульптура (за авторством  О.Л. Синенка) були презентовані на публічний розгляд у рамках другої виставки художніх робіт студентів та викладачів факультету історії та права “Vivo Talento!”. На виставці були представлені роботи Нам залишається лише подякувати організаторам заходу та у черговий раз висловити захоплення тим, що люди, причетні до долі нашого факультету знаходять сили та час не лише щоб оберігати та розбудовувати власні світи, а й щоб ділитись їх мрійливим шармом з оточуючими.