Інструменти доступності

  • вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Участь у Всеукраїнській науковій конференції «Хаджибеївські читання»

Участь у Всеукраїнській науковій конференції «Хаджибеївські читання»

27 березня 2025 року студентка-першокурсниця групи ІС24Б1 факультету історії, бізнес-освіти та права Ольга Максимець взяла участь у Всеукраїнській науковій конференції з історії України для студентів й аспірантів «Хаджибеївські читання», яка відбулася на базі кафедри історії України та спеціальних історичних дисциплін факультету історії та філософії Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.

Ольга представляла Центральноукраїнський державний університет ім. В. Винниченка на представницькому зібрані колег істориків-одеситів – виступали з повідомленнями: декан факультету історії та філософії ОНУ ім. І.І. Мечникова д.і.н., проф. В’ячеслав Кушнір, завідувачка кафедри історії України та спеціальних історичних дисциплін, завідувачка Відділу історії козацтва на півдні України д.і.н., проф. Олена Бачинська, д.і.н., проф. Тарас Гончарук, директорка Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С. Грушевського Юліана Амельченко, студенти, аспіранти Одеського університету, а також учасники з Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Бердянського державного педагогічного університету.

На «Хаджибеївських читаннях» були представлені доробки українських істориків та студентства щодо різних аспектів соціальної, культурної історії Одеси, Південної України ХІХ–ХХ століть, особливостей імперської російської політики стосовно українців, кримських татар тощо. Ольга виступила з повідомленням на тему: «Роздуми Симона Петлюри про революційні події 1917–1920 років в Україні (на основі його праці «Московська воша»)» (науковий керівник доц. кафедри історії України та всесвітньої історії Олег Марченко).

Конференція пройшла на високому науковому рівні. Організатори створили чудовий майданчик для представлення студентами та аспірантами закладів вищої освіти України власних наукових розвідок із різних актуальних питань української історії, мати можливість для обміну думками, ідеями, ділитися напрацюваннями.

 

Інформація надана куратором групи ІС24Б1 Марченко О.М.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись