Subgend

Команда проєкту взяла участь в організації Всеукраїнського конкурсу

Команда проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» (скорочена назва «SubGend») за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне взяла активну участь у проведенні Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження» на базі нашого університету.

Виконавцями проєкту – Наталею Пасічник, Катериною Акбаш, Ренатом Ріжняком – виконана робота з питань організації проведення конкурсу та рецензування надісланих на конкурс творчих робіт учасників.

001

Логічним завершення конкурсу стала підсумкова науково-практична конференція, за результатами якої остаточно й були визначені переможці конкурсу. Детальнішу інформацію можна отримати з допису в розділі «Новини».