• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Служба ЕДД

У Бібліотеці працює служба Електронна доставка документів (ЕДД) – сервісна послуга, яка надає можливість користувачам отримати електронну копію друкованого видання із фондів бібліотеки за допомогою мережі Інтернет.

Служба ЕДД приймає замовлення від віддалених користувачів Бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка. Можливість виконання замовлення визначається фахівцями Бібліотеки.


Після отримання замовлення та перевірки наявності/доступу запитуваного видання у фондах Бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка, замовнику надсилається повідомлення щодо його виконання.

Бібліотека виконує замовлення з сканування документів (до 25% від  загального обсягу друкованого тексту).

У повному обсязі виготовляються скановані копії окремих статей, опублікованих у продовжуваних виданнях (збірниках), газетах та інших періодичних виданнях.

Заявки та питання щодо організації електронної доставки документів слід надсилати на e-mail [email protected] або [email protected].

Бібліотека ЦДПУ ім. В. Винниченка не несе відповідальності за: 

  • використання замовником копії документа з комерційною метою;
  • передання користувачем копії третім особам ( як фізичним, так і юридичним);
  • публікацію користувачем копії (як її окремих частин так і у повному обсязі).

Одержані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використовувати лише з науковою, навчальною або освітянською метою. Забороняється тиражувати одержані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім одноразового друкування електронного файлу, передавати іншим особам чи організаціям. Замовник несе відповідальність за використання електронної копії відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись