• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Тестові доступи

Продовжено тестовий доступ до ресурсів видавництва Bentham Science - він триватиме до 30 вересня

Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів, а саме електронних журналів, книг і баз даних, до 30 вересня 2022 року. Запрошуємо науковців, викладачів і здобувачів вищої освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка скористатися цією можливістю для плідної наукової діяльності та якісної освіти.

Доступ до платформи Research4Life

Користувачам бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, провідні видавництва наукової літератури, а саме Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing, відкрили до кінця 2022 року безкоштовний доступ до ресурсів в межах проєкту Research4Life.

Науковці й студенти ЦДПУ ім. В. Винниченка отримали безкоштовний доступ до платформи EBSCOhost

Запрошуємо викладачів, студентів і співробітників скористатися наданим безкоштовним тестовим доступом до інтерактивної довідково-бібліографічної системи EBSCOhost. Інформаційні ресурси системи EBSCO мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Університету надано доступ до 12 повнотекстових електронних баз даних платформи EBSCO, який завершиться 31 грудня 2021 року.

Доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science (1 вересня - 31 грудня 2021 р.)

До уваги наукової спільноти!

З 1 вересня до 31 грудня цього року Університет отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.  Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Доступ до повних текстів журналів та книг Springer Nature

З 3 січня 2020 року Центральноукраїнському державному педагогічному університету імені Володимира Виниченко безкоштовно надано доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва порталу Springer Link, а саме:

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись