• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

На допомогу студентам

Спільний проект бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка з бібліотекою університету Троя штату Алабама США

Для глибокого розуміння історії й культури народу на різних етапах розвитку суспільства необхідні етнографічні знання. Історія народу складається не тільки з історії боротьби за власні ідеали, а також включає історію побуту й одягу, знання звичаїв й обрядів. У бібліотеці зберігаються комплекти кольорових слайдів, які ілюструють зразки української вишивки, костюмів, писанок різних регіонів України XIX-XX ст., але технічно їх переглянути не було можливості. Співробітники бібліотеки університету Троя (м. Дотан) штат Алабама США, маючи необхідне технічне обладнання, люб'язно допомогли в оцифруванні трьох комплектів слайдів з етнографії України, а бібліотекарі університету ЦДПУ ім. В. Винниченка адаптували фотознімки для більш зручного перегляду. 

Українська мова за професійним спрямуванням

Відповідно до програми  "Українська мова за професійним спрямуванням" викладачем Громко Т. В. укладено вебліографічний список джерел, з метою допомогти студентам у підготовці для цієї дисципліни.

Методична скарбниця

Методична скарбниця стане в нагоді студентам під час проходження педагогічної практики.  Рубрика містить цифрові копії сценаріїв до свят.

Основи наукових досліджень

У розділі зібрано матеріали, які висвітлюють питання щодо оформлення та написання курсових, дипломних, магістерських робіт.

Сторінка першокурсника

Рубрика передбачає відповіді на актуальні питання: як записатись до бібліотеки, які правила користування літературою, як знайти потрібне видання, що таке електронний каталог та інші.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись