• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18
lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Ресурси відкритого доступу

Список журналів бази даних Nature Index

Nature Index — це відкрита база даних, що фіксує всю інформацію про приналежність наукових статей, опублікованих у 82 високорейтингових природничих журналах, відібраних на основі репутації незалежною групою дослідників. Метрики Nature Index не слід використовувати для оцінки установ чи окремих осіб. Мета проекту - використовувати дані Nature Index у вільному доступі разом з іншою інформацією, показниками та інструментами.

Бібліотеки для наукових пошуків

Шановні науковці! До Вашої уваги добірка Інтернет-ресурів та можливостей фондів бібліотеки університету, що допоможуть у науковій діяльності. На сьогодні центром, що сприяє науковій діяльності, в бібліотеці є Австрійська фахова бібліотека Бернгарда Штільфріда. В матеріалах Ви знайдете ознайомчу виставку фонду цієї бібліотеки.

Посилання: http://musicartofhealing.tilda.ws/libraryforscience

Електронні журнали для підготовки фахівців кафедри філософії, політології та міжнародних відносин


Вебліографічний список сайтів електронних журналів для підготовки магістрів кафедри філософії, політології та міжнародних відносин з галузі знань 29 "Міжнародні відносини" спеціальності  291 "Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії".

Каталоги журналів відкритого доступу

Знайти достовірне джерело інформації для проведення якісних наукових досліджень з цілодобовою підтримкою та миттєвим доступом до баз даних Вам допоможуть каталоги журналів відкритого доступу. Це безкоштовні онлайн сервіси, за допомогою яких Ви зможете знаходити публікації у наукових журналах, які підтримують політику відкритого доступу до інформації. Список директорій (каталогів) представлено нижче.

Директорія журналів відкритого доступу DOAJ

Шановні науковці рекомендуємо ознайомитись з директорією журналів відкритого доступу DOAJ.

Директорія журналів відкритого доступу DOAJ (Directory of Open Access Journals) це каталог рецензованих наукових журналів, періодичних видань відкритого доступу та метаданих їх статей, що охоплюють різні галузі знань (біологія, хімія, історія, археологія, економіка, політика, науки про землю, соціологія, медицина, техніка). DOAJ налічує понад 9200 журналів з 129 країн світу та містить більше 2 мільйонів статей різними мовами світу, з них 1 960 983 статті англійською мовою.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись