Методичні матеріали Сектору внутрішнього забезпечення якості освіти

Як плекати культуру доброчесності та абсолютної нетерпимості до корупції

Шановні колеги!

Дослідниця з Великої Британії презентує результати поведінкового експерименту *щодо впливу навчання з доброчесності, етики та протидії корупції на поведінку студентів* у ситуаціях, що нагадують етичні дилеми в реальному житті.

*Дата:* 9.11 (четвер).
*Час:* 17:00.
*Формат:* онлайн.
*Організатор:* Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).
Тривалість заходу - 2 год.

*Таймінг:*
17:00 - вступне слово керівника програми USAID «Справедливість для всіх» Девіда Вона та керівниці Офісу доброчесності НАЗК Ірини Чаговець
17:05 - Оана Боркан, докторка філософії, Університет Східної Англії, Велика Британія, презентує результати дослідження та надасть рекомендації щодо навчання доброчесності.
18:00 - разом з пані Боркан та Людмилою Сливою, заступницею керівниці Офісу доброчесності НАЗК поговоримо про те, як плекати культуру доброчесності та абсолютної нетерпимості до корупції за допомогою поведінкового підходу в університетському контексті.

Конференція буде доступна після попередньої реєстрації: http://surl.li/mwmnt.
Ідентифікатор зустрічі: 872 1862 4202
Пароль: 309987