• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Цифровий супровід освітнього процесу

Онлайн-курси HELP для юристів на платформі електронного навчання HELP Ради Європи

18 червня 2024 року на платформі Zoom Комісією з питань юридичної освіти та обізнаності спільно з Проєктом Ради Європи «HELP (Освіта в галузі прав людини для юристів) для України, в тому числі під час війни» презентовано Стратегію впровадження онлайн-курсів Ради Європи HELP до освітнього процесу закладів вищої освіти України.

Опитування щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» рекомендує взяти участь освітянам (науково-педагогічним та педагогічним працівникам) в анонімному опитуванні щодо використання цифрових інструментів у закладах освіти в умовах дистанційного навчання. Участь є добровільною.
Анкету потрібно заповнити до 20.05.2023 р. за покликаннями:

Програма підвищення кваліфікації «Digital Workspace: цифровізація робочого місця»

Шановні колеги!

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує педагогічних, науково-педагогічних та інших працівників закладів освіти взяти участь у програмі підвищення кваліфікації «Digital Workspace: цифровізація робочого місця».

Про проведення вебінару з ознайомленням, як працює платформа Labster

Шановні освітяни!

Міністерство освіти і науки України і Labster, провідна платформа для віртуальних лабораторій та інтерактивної науки, співпрацюють, щоб надати наукову навчальну платформу для всіх університетів, коледжів, а також для всіх шкіл і навчальних закладів в Україні.

Про проведення вебінару-презентації ресурсу “Цифрові сервіси для освіти України”

Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут освітньої аналітики» у співпраці з компанією SoftServe, за підтримки проєкту “Tech To The Rescue” та краудсорсингової ініціативи OPEN/TECH, створили для закладів освіти України всіх рівнів інформаційний ресурс “Цифрові сервіси для освіти України” https://mooc4ua.online.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись